select language

© 2005-2018 ORIENTIS. Visos teisės saugomos.

   Ieškant tiekėjų ar prekių, yra svarbu žinoti visas pramonės naujienas, matyti šakos tendencijas, sekti konkurentų veiksmus. Todėl firmoms visada naudinga aplankyti Kinijoje vykstančias parodas, susirinkti naujausios produkcijos katalogus, įvertinti gaminamų prekių kokybę, susitikti su esamais ar potencialiais verslo parteriais. Kasmet įvairiuose Kinijos miestuose vyksta šimtai skirtingų parodų, kuriose dalyvauja dešimtys tūkstančių gamintojų bei tiekėjų. „ORIENTIS“ gali suteikti išsamią informaciją apie konkrečiai Jums tinkančias ir naudingiausias parodas.

   Daugelyje parodų galima pamatyti platų Kinijoje gaminamų prekių spektrą, jose susirenka verslininkai, vadybininkai ir specialistai iš viso pasaulio. Stambiausios tarptautinės eksportuojamų Kinijos prekių parodos vyksta Kantono (Guandžou) mieste balandžio ir spalio mėnesiais. Šiose parodose pasirašomų sutarčių vertė siekia ne vieną milijardą dolerių.

   „ORIENTIS“ personalas patars, kurios parodos naudingiausios Jums, suorganizuos kelionę bei susitikimus parodose, padės pasirašant sutartis su gamintojais.

Paslaugos nauda:
  • Užsakovas gaus visą naudingą informaciją apie parodas vienoje vietoje.
  • Nuolatinis „ORIENTIS“ atstovų darbas bei dalyvavimas šiose parodose leidžia suteikti apie jas kvalifikuotą informaciją.
  • Kaštų ekonomija. Užsakovui rekomenduosime geriausias ir tinkamiausias parodas, kuriose galima pasiekti palankesnių prekių tiekimo sąlygų.
  • Užsakovas sutaupys laiko ir pinigų, nes „ORIENTIS“ darbuotojai informaciją pateiks greičiau, efektyviau bei mažesniais kaštais (Užsakovo darbuotojams nereikės kelių dienų gaišti informacijos apie parodas paieškai ir jie galės vykdyti savo tiesiogines užduotis, didinti firmos įplaukas).
  • Užsakovui pateiksime visą reikiamą informaciją, sudėliosime kelionės maršrutą, apskaičiuosime preliminarų kelionės biudžetą.