select language

© 2005-2024 ORIENTIS. Visos teisės saugomos.

Apie mus

   „ORIENTIS“ - tai greitai besiplečianti bendrovė, siūlanti visas su Kinija ir kitomis Pietryčių Azijos šalimis susijusias konsultacines, prekybines (importo-eksporto) bei kitas paslaugas. Ar Jūs tik žvalgotės, norėdami pirmą kartą užmegzti ryšius su Kinijos gamintojais, o gal planuojate išplėsti bendradarbiavimo su savo partneriais Kinijoje galimybes - tai teisingas žingsnis.

   „ORIENTIS“ susiformavo sujungus puikių savo sričių žinovų pajėgas. Bendrovės darbuotojai - tai ilgalaikę, didesnę nei 7 metų patirtį prekybos ir konsultacijų srityse darbo Kinijoje, Lietuvoje bei su Rusija, Ukraina, Lenkija turintys specialistai. Mūsų stiprybė - vietos verslo kultūros bei papročių išmanymas, kalbų mokėjimas.

   Naudodamiesi patirtimi, įgyta per pastaruosius metus bei glaudžiai bendradarbiaudami su keliomis Kinijos importo-eksporto firmomis, įsikūrusiomis svarbiausiuose verslo bei pramoniniuose regionuose (Shanghai, Zhejiang, Guangdong), mes galime pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, pačias palankiausias sąlygas bei konkurencingiausias kainas mūsų klientams. Pridėjus informacines - duomenų bazes, sukauptas per ne vienerius metus, mes turime galimybę pasiūlyti Jums informaciją apie plačiausią tiekėjų tinklą Kinijoje.

   Turėdami savo nuolatinius atstovus Kinijoje - Šanchajuje įsikūrusią bendrovę, galime užtikrinti kokybišką bei greitą problemų sprendimą.
 
   Mes gilinamės į kiekvieno kliento individualius poreikius, paslaugiai bei atsakingai stengiamės juos patenkinti. Taip pat palaikome ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius, užtikriname bet kokios informacijos konfidencialumą. „ORIENTIS“ personalas bus patenkintas, galėdamas suteikti Jums minčių apie verslo galimybes Kinijoje. Mes esame pasirengę Jums pagelbėti įgyvendinant įvairiausius verslo projektus.
 
   Jūs įsitikinsite, kad norint pasiekti savo tikslus Kinijoje, visai nebūtina galvoti apie dideles investicijas bei riziką. Mes patarsime Jums, kaip išvengti klaidų bei pasiekti palankiausio rezultato bendradarbiaujant su vietos gamintojais, Jūsų tiekėjais.