select language

© 2005-2024 ORIENTIS. Visos teisės saugomos.

Paslaugos europos verslininkams

   Kinija šiandien - viena svarbiausių ir didžiausių pasaulio prekių bei produktų gamintoja. Daugelis firmų, siekdamos kaštų ekonomijos, ieško žaliavų ir prekių Kinijoje. Netgi pačios garsiausios pasaulio firmos, tokios kaip Sony, Braun, HP, Nokia ir kitos, perkelia savo gamybą į šią šalį. 

   Tai vyksta neatsitiktinai. Kinija – viena iš nedaugelio pasaulio valstybių, turinti visus pagrindinius natūraliuosius gamtinius išteklius, tokius kaip nafta, dujos, akmuo ar geležis. Tai didžiausia pasaulyje valstybė pagal gyventojų skaičių, taip pat šalis, kurios ekonomika vystosi sparčiausiai ne tik Azijos regione, tačiau ir visame pasaulyje. Visos šios priežastys, taip pat kaip ir didžiulės užsienio investicijos bei viena iš pigiausių darbo jėgų sukuria palankias sąlygas Kinijos gamintojams pasiūlyti identiškas, anksčiau ar šiuo metu gaminamas visame pasaulyje prekes – už žymiai mažesnę kainą. 

   Tačiau ar viskas, kas pigu, yra kokybiška? Tai priklauso ne vien tik nuo gamintojo, naudojamų žaliavų, gamybos priežiūros bei kontrolės. Dažnai firmos susivilioja ir ieško vien tik žemos kainos, nekreipdamos dėmesio į kitus rodiklius. „ORIENTIS“ teikiamos paslaugos yra orientuotos spręsti visus klausimus, tokius kaip gamintojo, prekės paieška, derybomis kliento naudai, dokumentų paruošimu, gamybos priežiūra bei kontrole, logistiniais prekės pristatymo sprendimais.

   „ORIENTIS“ paslaugos yra skirtos įmonėms, kurios siekia būti pirmaujančiomis savo srityje ir ieško naujų, optimalių prekių tiekimo sprendimų.