select language

© 2005-2024 ORIENTIS. Visos teisės saugomos.

Reklaminės produkcijos gamyba

   Ši paslauga yra skirta įmonėms, kurios gamina prekes, skirtas reklaminėms akcijoms, verslo dovanoms ar užsakinėja reklaminę, marketinginę informaciją, vykdydamos savo verslą ar reklamines akcijas. Mes nesame reklamos agentūra, tiesiog surasime ir padėsime sukurti reklaminę produkciją, pasitelkę Kinijos gamintojus.

Paslaugos eiga:

Užsakovas pateikia gaminių, skirtų reklaminėms akcijoms, verslo dovanoms, įvaizdžio formavimui reikalingų atributų sąrašą.
„ORIENTIS“ specialistai pasiūlo galimas reklaminių gaminių, suvenyrų, laikrodžių, pakabukų, rašiklių, maišelių ar kitos reklaminės medžiagos gamybos galimybes.
Užsakovui apsisprendus ir pasirinkus, „ORIENTIS“ organizuoja pasirinktų prekių gamybą.
Baigus gamybą bei užtikrinus užsakymo kokybę, mes pristatysime prekes į Lietuvos ar kitą uostą, iš kurio - tiesiai Užsakovui į sandėlius.

Paslaugos nauda:
  • Užsakovui nereikia pačiam ieškoti gamintojų, užtikrinti prekių kokybės, rūpintis kitais organizaciniais klausimais.
  • Kaštų ekonomija. Užsakovo prekės bus gaminamos efektyviausiais bei mažiausiais kaštais.
  • Kaštų ekonomija. Užsakovo logotipas ar reklaminiai užrašai ant prekių dedami pačios prekės gamybos metu, o tai žymiai sumažina prekės savikainą.
  • Jokių importo operacijų – prekės Užsakovui pristatomos Europos Sąjungos kompanijos vardu, todėl nereikia papildomai mokėti muitų ar kitų mokesčių.
  • Užsakovas gauna galutinį rezultatą žymiai žemesne kaina nei iki šiol, taip pat jam nereikia rūpintis jokiais organizaciniais klausimais.

   Taip paprasta ir pigu dar nebuvo! Tokios kainos ir kokybės derinio negalės pasiūlyti jokia reklamos agentūra!