select language

© 2005-2024 ORIENTIS. Visos teisės saugomos.

Gamintojų ir tiekėjų paieška Kinijoje

   Didžiausia pasaulio gamykla – taip šiandien vadinama Kinija. Šioje šalyje gaminama didžioji dalis prekių, naudojamų visose šalyse, pradedant Japonija, baigiant JAV. Kinijos rinka yra patraukli ne tik gamintojams, kurie perkelia savo gamybos pajėgumus į šią šalį, bet ir prekybininkams, kurie gali surasti parduodamų prekių analogus už žymiai mažesnę kainą ar išplėsti parduodamų prekių asortimentą. 

   Nors Kinijos rinka yra labai naudinga ir patraukli, tačiau daugeliui verslininkų ji yra uždara ir neprieinama. Ši šalis turi savo ilgaamžę istoriją, kultūrą bei tradicijas, kurios yra visiškai nepanašios ir dažnai nesuprantamos europiečiams.

   Tiekėjų paieška Kinijoje yra ilgas, sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik kinų kalbos, kultūros, verslo situacijos ir papročių išmanymo, bet ir nemažai lėšų bei pastangų, organizuojant keliones, derybas su potencialiais tiekėjais, jų patikimumo tyrimo, sugebėjimo sudaryti sutartis, jas prižiūrėti, taip pat ir kokybės užtikrinimo bei daugelio kitų klausimų, kurie visuomet iškyla, dirbant su šios šalies gamintojais ir verslininkais. 

   „ORIENTIS“, turėdamas biurus Lietuvoje bei Kinijoje, padeda verslininkams surasti patikimus gamintojus, tiekėjus bei verslo partnerius Kinijoje. Ši paslauga yra skirta ne tik pradedančioms įmonėms, siekiančioms užmegzti ryšius su potencialiais prekių tiekėjais, bet ir patyrusioms įmonėms, kurios jau ne vienerius metus vysto verslą su šia šalimi.

Paslaugos eiga:
Užsakovas atsiunčia ieškomų prekių aprašymus.
Aktyviai ieškome tiekėjų, pasitelkdami turimus ryšius bei kontaktus, tai pat ir įvairias duomenų bazes.
Susisiekiame su potencialiais gamintojais siekiant išsiaiškinti visas sąlygas, kainininkus bei, esant būtinybei, užsakome pavyzdžius iš kliento pasirinktų gamintojų.
Deramės su tiekėjais užsakovo vardu.
Analizuojame bei optimizuojame surinktus duomenis apie sąlygas, prekės techninius bei kokybės rodiklius, kainas, nustatome tiekimo sąlygas.
Paruošiame sutartis, įvertinę jų teisinius aspektus, taip pat Kinijos verslo praktiką.
Surenkame ir tinkamai paruošiame sertifikatus, muitinės ir kitus dokumentus.
Jei reikia organizuojame Užsakovo atstovo kelionę į pasirinktas gamyklas, siekiant detaliau susipažinti su gamybos aplinka bei technologijomis.
Užsakovui priėmus galutinį sprendimą dėl gamintojo bei konkrečių prekių pasirinkimo vykdome užsakymus, prižiūrime gamybos procesą, organizuojame prekių pristatymą iki pasirinkto uosto ar kliento sandėlio.

Paslaugos nauda:
  • „ORIENTIS“ patirtis ieškant gamintojų: neapsiribojame vienu informacijos šaltiniu, todėl surandame ne tuos gamintojus, kurie daugiausia reklamuojasi, o tuos, kurie labiausiai atitinka Užsakovo poreikius.
  • Suteikiame papildomą galimybę praplėsti jau turimų tiekėjų skaičių ar prekių asortimentą.
  • Turėdami partnerių tinklą Kinijoje, galime užtikrinti operatyvius bei efektyvius sprendimus.
  • Kinijos rinkos išmanymas ir nuolatinis domėjimasis leidžia mūsų personalui pasiekti pačius geriausius įmanomų derybų rezultatus ir taip taupyti kliento lėšas.
  • Prižiūrėdami visą gamybos procesą bei vykdydami prekių kokybės inspektavimą, galime siekti pačios aukščiausios prekių kokybės.
  • Užsakovo lėšų taupymas. „ORIENTIS“ paslaugos kaina yra įtraukiama į prekės savikainą, kuri sumažėja dėl papildomų kaštų mažinimo, optimalių kainos, kokybės bei logistikos sprendimų. Užsakovas taip pat sutaupo lėšas, skirtas papildomam personalui išlaikyti.
  • Spręsdami visus Jūsų patikėtus organizavimo klausimus, mes taupome Jūsų laiką, kurį galite skirti verslo plėtimui bei vystymui.
  • Atstovaudami kliento interesus visuose paslaugos etapuose užtikriname kvalifikuotus bei ekonomiškai pagrįstus sprendimus.
  • Mes pateiksime Jums tiekėjų kontaktus bei suderėsime palankiausias sąlygas, todėl toliau savo užsakymus galėsite vykdyti savarankiškai. Iškilus problemoms, Jums visuomet pagelbės „ORIENTIS“ specialistai.
   Dirbdami su mūsų firma taupysite lėšas, pasieksite geresnių veiklos rezultatų!