select language

© 2005-2024 ORIENTIS. Visos teisės saugomos.

Paslaugos Azijos šalių verslininkams

   Viena didžiausių Kinijos prekybos partnerių pasaulyje – Europa. Tiek daug skirtingų kultūrų, kalbų, ekonomikų vienoje vietoje sunku kitur ir rasti. Europoje kiekviena šalis turi ilgaamžę savo istoriją, kultūrą bei tradicijas, kurios dažnai skiriasi vos kirtus šalies sieną. Tarpusavyje jos yra visiškai nepanašios ir dažnai nesuprantamos ne tik kitų žemynų atstovams, bet net ir patiems europiečiams. Šiuo atžvilgiu Europos rinka yra labai patraukli – nepavykus parduoti prekių vienoje šalyje Vakaruose, galima jas parduoti Rytų arba Centrinėje Europos dalyje - visuomet atsiras pirkėjas tiek skirtingų kainų ir kokybės lygių pasiūlai.

   „ORIENTIS“ įsikūrusi Lietuvoje – geografiškai pačioje palankiausioje Europos vietoje, per kurią driekiasi visi prekybiniai maršrutai tarp Rytų bei Vakarų. Mūsų specialistai labai gerai pažįsta šias rinkas, puikiai išmano skirtingų Europos dalių verslo papročius ir kitas subtilybes. Ši informacija yra labai naudinga, sprendžiant tarpžemyninės logistikos problemas.

   Sparčiai augantys Azijos šalių gamintojai nuolat ieško naujų rinkų savo produkcijai, nori išplėsti šiuo metu egzistuojančių pirkėjų tinklą. Tačiau daugelis jų, bandydami iškovoti tam tikrą pardavimų šiame žemyne dalį, susiduria su įvairiausiomis problemomis.