select language

© 2005-2024 ORIENTIS. Visos teisės saugomos.

ATSTOVYBĖ EUROPOJE

   Siekiant sėkmingai parduoti savo gaminius, reikia būti arčiau klientų. Galima kurti savo firmos atstovybę Europoje - samdyti brangiai apmokamą personalą, nuomotis, pirkti patalpas, domėtis įstatymais, mokesčių sistema. Šis kelias yra itin brangus ir ne visuomet pasiteisinantis, kadangi visuomet išlieka komunikacijos ir darbuotojų patikimumo problema.

    „ORIENTIS“ siūloma paslauga – gamintojų ar eksporto kompanijų atstovavimas Europoje. Užsakovas pats pasirenka paslaugų apimtis, kurios geriausiai atitinka jų poreikius.

Paslaugos eiga:

Užsakovas atsiunčia visą reikalingą informaciją apie savo gaminamas/parduodamas prekes.
„ORIENTIS“ specialistai, atlikę marketingo tyrimą, įvertina realias šių produktų pardavimo ir reprezentacines galimybes Europoje.
„ORIENTIS“ suteikia pastovų atstovybės adresą, telefono, fakso numerį, el. pašto adresą  Europoje, kurį užsakovas galės skelbti savo klientams. Šiuo adresu priimsime užsakovo klientus, suteiksime visą informaciją, organizuosime susitikimus.
Jei reikia, galime vykdyti prekybos operacijas ar sandorius, realios, Europos Sąjungoje registruotos įmonės vardu.
Visi besikreipiantys klientai, jų pateikti pageidavimai bei klausimai bus operatyviai perduodami Užsakovui.
„ORIENTIS“ personalas atlieka konkrečios prekių grupės rinkos tyrimus ir pateikia potencialių klientų sąrašą Užsakovą dominančioje šalyje.
Pavyzdžius, reklaminę medžiagą, katalogus pristatysime potencialiems klientams. Išsiaiškinę jų poreikius, informaciją perduosime Užsakovui.
„ORIENTIS“ specialistai derėsis su potencialiais klientais Užsakovo vardu.
Paruošime visus reikalingus dokumentus, sutartis, jas prižiūrėsime.
Vykdysime prekių eksporto/importo operacijas.
Prekes iš bet kurio Europos uosto pristatysime klientui į sandėlius.


Paslaugos nauda:
  • Kaštų ekonomija. Nereikia kurti brangiai kainuojančios atstovybės Europoje.
  • Užsakovas yra arčiausiai savo klientų, tai didina pardavimus.
  • Išnyksta kalbos barjeras, nes mūsų specialistai bendrauja daugeliu Europos kalbų, žino verslo papročius, taisykles ir rinkas.
  • Geresnis firmos įvaizdis, nes savo klientams galėsite pateikti ne tik Kinijos adresą bei kontaktus, tačiau ir Europos Sąjungoje esančios atstovybės duomenis.
  • Užsakovas turi galimybę operatyviai pateikti pavyzdžius, katalogus bei kitus duomenis svarbiems klientams, jų neprarasdamas bei didindamas pardavimus.
  • Sutartys su klientais gali būti sudaromos per atstovybę Europoje, todėl daugeliui klientų tai bus patrauklu, suteiks daugiau pasitikėjimo Jūsų kompanija.
  • Išsprendžiamos visos prekių pristatymo klientui į sandėlius problemos, nes tuo rūpinasi „ORIENTIS“ specialistai.
  • Užsakovas gauna visą informaciją apie besidominčius klientus, įvykusius susitikimus bei ataskaitas apie pasirašytas sutartis.
   Turėdami atstovybę Europoje, suteiksite galimybę potencialiems klientams sužinoti apie Jus ir apie Jūsų siūlomas prekes.