select language

© 2005-2024 ORIENTIS. Visos teisės saugomos.

Pavyzdžių, konkrečių prekių pristatymas potencialiems pirkėjams

   Pirkėjui renkantis prekę, dažniausiai nepakanka produkcijos aprašymo, nuotraukų, paveikslėlių kataloguose. Prekės kaina ir palankios apmokėjimo sąlygos nebūtinai užtikrina kokybę. Pirkėjai nori įsitikinti, kad gamintojo siūloma prekė yra kokybiška, visiškai atitinka jų lūkesčius ir reikalavimus, tokius kaip spalva, tiksli medžiagų sudėtis, svoris, matmenys ir pan.

   Pasitaiko, kad paštu ar per kurjerį gavęs prekių pavyzdžius, pirkėjas, o ypač didmenininkas, apie juos tiesiog pamiršta arba pavyzdžiai patenka pas sprendimų nepriimantį darbuotoją. Todėl įmonės vadovai pasirenka kitas, tačiau reikiamu laiku ir  vietoje atsidūrusias prekes, nors Jūsų pasiūlyta prekė pagal kokybę bei kainą tenkintų ar netgi turėtų pranašumą.

   „ORIENTIS“ siūlo galimybę pristatyti prekes vietiniams pirkėjams neakivaizdžiai, t.y. nedalyvaujant gamintojui. Mūsų specialistai pristatys prekes pagal iš anksto suderintą planą, pateiks visus reikalingiausius duomenis ir apibūdins geriausias prekės savybes.

   „ORIENTIS“ personalas konsultuos prekių pristatymo klausimais, pasiūlys tinkamiausią variantą Užsakovo pasirinktai rinkai.

Paslaugos eiga:
 
Užsakovas perduoda siūlomas prekes mūsų specialistams, kartu su detaliais aprašymais bei visa reikalinga papildoma informacija.
„ORIENTIS“ personalas susisiekia su nurodytais pirkėjais ar platintojais, susitaria dėl pavyzdžių pristatymo laiko ir vietos.
Parenkame efektyviausią pavyzdžių, katalogų pristatymo metodą.

Paslaugos nauda:
  • Užsakovas negaišta laiko prekių pavyzdžių pristatymui pirkėjams, todėl visą laiką gali skirti kokybiškam gamybos užtikrinimui.
  • Gaminius ar prekes pristatysime didžiausiam pirkėjų skaičiui per trumpiausią laiką.
  • Kaštų ekonomija. Užsakovui nebūtina vykti į Europą pristatinėti savo produkcijos pirkėjams, dalyvauti parodose, kuriose Jūsų produkcija būtų tik viena iš daugelio panašias prekes siūlančių skaičiaus.