select language

© 2005-2024 ORIENTIS. Visos teisės saugomos.

Pirkėjų, didmenininkų paieška Europoje

   Pirkėjų paieška visuomet yra sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik vietinės kultūros, kalbos, verslo situacijos, įstatymų išmanymo, tačiau ir nemažai išlaidų. Įdedama daug pastangų organizuojant keliones, derantis su potencialiais klientais, tiriant jų patikimumą. Taip pat sudarinėjant sutartis, prižiūrint jų vykdymą, užtikrinant kokybę ir pan.

   „ORIENTIS“, turėdamas biurus Lietuvoje bei Kinijoje, padeda užsakovams surasti patikimus verslo partnerius, pirkėjus bei platintojus Europoje. Mūsų darbuotojai laisvai bendrauja skirtingomis Europos valstybių kalbomis (anglų, rusų, lenkų, vokiečių, lietuvių). Tai ypač palengvina tarpusavio supratimą bei suteikia didelį pranašumą derybose.

Paslaugos eiga:


Užsakovas atsiunčia norimų parduoti prekių sąrašą, detalius aprašymus, vaizdinę medžiagą ar gaminių pavyzdžius.
„ORIENTIS“ personalas aktyviai ieško potencialių pirkėjų, didmenininkų, platintojų, pasitelkdamas turimus ryšius bei kontaktus, įvairias duomenų bazes.
Susisiekiame su potencialiais pirkėjais, platintojais, kad galėtume išsiaiškinti visas sąlygas, jei reikia - pristatome pavyzdžius Užsakovo pasirinktoms firmoms.
Deramės su pirkėjais Užsakovo vardu.
„ORIENTIS“ specialistai paruošia tiekimo sutartis, įvertina teisinius sutarčių aspektus, remiantis Europos verslo praktika.
Tinkamai paruošiame dokumentus, surenkame sertifikatus, tvarkome muitinės dokumentus.
Jei reikia, organizuojame Užsakovo firmos atstovo kelionę pas pasirinktus pirkėjus detaliau susipažinti su prekių pardavimo būdais ar sudaryti sutartis.
Priėmus galutinį sprendimą, organizuojame prekių pristatymą nuo tiekėjo uosto iki pirkėjo sandėlio.
 
Paslaugos nauda:
  • Ieškodami pirkėjų, neapsiribojame vienu informacijos šaltiniu, todėl surandame ne tik tuos pirkėjus, kurie daugiausia reklamuojasi, bet tuos, kurie labiausiai atitinka užsakovo poreikius.
  • Suteikiame papildomą galimybę praplėsti jau turimų klientų, pirkėjų skaičių.
  • Turėdami partnerių tinklą Europoje galime užtikrinti operatyvius bei efektyvius problemų sprendimus.
  • Mūsų personalas, puikiai išmanydamas Europos rinką ir nuolat ja domėdamasis, gali pasiekti geriausių derybų rezultatų ir taip taupyti Užsakovo lėšas.
  • Patikėdami mums visus organizavimo klausimus, galėsite visą savo laiką skirti verslo, gamybos plėtimui bei vystymui.
  • Užsakovui  pateikiami pirkėjų, platintojų kontaktai bei susiderėtos sąlygos, todėl kitus sandorius Užsakovas gali vykdyti savo jėgomis arba vėl  pasinaudojęs „ORIENTIS“ specialistų patirtimi.
   Atstovaudami kliento interesus, galime visuose etapuose užtikrinti  kvalifikuotus bei ekonomiškai pagrįstus sprendimus.