select language

© 2005-2024 ORIENTIS. Visos teisės saugomos.

Vertimo paslaugos

   欢迎您 – toks užrašas Jus pasitiks išlipus iš lėktuvo. Nemokant kinų kalbos, Pekine ar Šanchajuje tikriausiai pavyks rasti angliškai kalbančių, bet kituose miestuose iškils bendravimo problemų. Taksi vairuotojai, pardavėjai, kavinių personalas ir kiti kalba tik kinų kalba, dažniausiai vietiniu dialektu. Tiesa, geresni viešbučiai gali turėti savo komandoje vieną arba du angliškai kalbančius ar bent jau suprantančius žmones.
 
   „ORIENTIS“ teikiama vertimo paslauga naudinga ne tik pirmą kartą keliaujantiems į Kiniją, bet ir dažnai ten besilankantiems verslininkams, kurie nori susikalbėti su verslo partneriais, nori suprasti, kas vyksta derybų užkulisiuose ar tiesiog turiningai praleisti laiką šioje šalyje.

   „ORIENTIS“ atstovas gali lydėti parodose, susitikimuose, kartu vykti į gamyklą ar tiesiog palydėti Jus laisvalaikio metu. Mūsų darbuotojai gali bendrauti kinų, lietuvių, rusų ar anglų kalba.

   Profesionalūs vertėjai taip pat gali išversti gautus komercinius pasiūlymus, reklaminę medžiagą ar techninę informaciją iš/į kinų kalbą žodžiu/raštu.